Çfarë dështimi për Bayer Leverkusenin

Futboll

Çfarë dështimi për Bayer Leverkusenin

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 23:30
Çfarë dështimi për Bayer Leverkusenin

Çfarë dështimi për Bayer Leverkusenin, që mposhtet për herë të dytë nga Young Boys, këtë herë 0:2.

Për zvicëranët shënuan Siebatcheu dhe Fassnacht.

Dinamo e Kievit arrin të eliminojë Club Brugge, duke fituar 0-1 në fushën e skuadrës belge me golin e shënuar nga Buyalskyy.

Del jashtë gare PSV Enidhoven, që fitoi 2-1 përballë Olympiacosit, por ky rezultat nuk mjaftoi për të të vijuar më tej, pasi skuadra greke kishte fituar 4-2 në takim e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat