Futbollisti humb kombëtaren

Futboll

Futbollisti humb kombëtaren

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:51
Futbollisti humb kombëtaren

Futbollisti 23-vjeçar humb kombëtaren!

Roberto Dominguez është pjesë e përfaqësueses së Salvadorit, si asaj A, ashtu edhe të ekipit U-23 që merr pjesë në kualifikueset e Lojërave Olimpike për zonën e Amerikës së Veriut.

23-vjeçari ishte parashikuar që të bashkohej me këtë ekip në muajin e ardhshëm, por trajneri Karlos Kobos ka publikuar listën dhe emri i Dominguezit ishte jashtë saj.

Për momentin, nuk dihet ende nëse Dominguez do të jetë në dispozicion të kombëtares A për sfidat e saj në kualifikueset e Botërorit 2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat