Nuk i lenë rehat futbollistët, motrat e famshme tërbohen me fotot....

Futboll

Nuk i lenë rehat futbollistët, motrat e famshme tërbohen me fotot....

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 15:35
Nuk i lenë rehat futbollistët, motrat e famshme tërbohen me fotot....

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale.

Dy motrat binjake nga Bordoja janë prej modeleve më të ndjekura në “Instagram”, aty ku postojnë rregullisht foto shumë provokuese.

Së fundmi, bukuroshet shfaqen nudo thuajse në çdo publikim, duke shkaktuar një tërmet të vërtetë te fansat.

Image

Kujtojmë se dy binjaket kanë përfunduar gjithnjë në mediat rozë për flirtet e tyre me futbollistë. Ato janë pikasur shpeshherë edhe në festat e shfrenuara që organizon futbollisti brazilian Neymar.

Image

E zhveshur

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat