Adriano Galliani rezulton pozitiv me COVID-19

Futboll

Adriano Galliani rezulton pozitiv me COVID-19

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 19:11
Adriano Galliani

Drejtori sportiv i Monzas, Adriano Galliani ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

AC Monza ka njoftuar përmes uebfaqes zyrtare të klubit se Drejtori sportiv i klubit, Adriano Galliani ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Monza ka konfirmuar se Galliani nuk ka shfaqur simptoma dhe ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit.

Galliani është duke iu nënshtruar të gjitha rregullave anti-COVID-19 në fuqi dhe ka hyrë në vet izolim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat