Milot Rashica, më i vlerësuari në fitoren e Werderit

Futboll

Milot Rashica, më i vlerësuari në fitoren e Werderit

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 22:55
Milot Rashica

Ylli shqiptar, Milot Rashica bëri një paraqitje të shkëlqyeshme në fitoren e Werder Bremenit ndaj Eintracht Frankfurtit 2:1.

Rashica dhuroi një asist në golin e barazimit dhe pati impakt të jashtëzakonshëm në këtë fitore.

Ai luajti për 86 minuta, kurse nga WhoScored u vlerësua me notën më të lartë nga të gjith, 8.2.

Me notë të njëjtë u vlerësua edhe autori i golit të fitores, Sargent

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat