Dovedan: Asgjë nuk ka përfunduar

Futboll

Dovedan: Asgjë nuk ka përfunduar

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 17:25
Dovedan: Asgjë nuk ka përfunduar

Trajneri i Bylisit Veljko Dovedan u shfaq shumë i lumtur në mikrofonin e Supersport për suksesin që arriti skuadra e tij në sfidën direkte ndaj Skënderbeut ndërkohë që thumboi Migen Memellin.

Përsa i përket garës për vendin e 8-të Dovedan shtoi se Bylis ende nuk ka siguruar asgjë.

“Pavarësisht fitores së sotme, asgjë nuk ka përfunduar. Ishte shumë e rëndësishme kjo fitore, por ka ende rrugë përpara. Deklarata e Memellit?

Secili ka mendimin e tij dhe nuk mund të flasim për këtë”, u shpreh Dovedan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat