Vendosi të sakrifikojë për Kukësin

Futboll

Vendosi të sakrifikojë për Kukësin

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:31
Vendosi të sakrifikojë për Kukësin

Vendosi të sakrifikojë për Kukësin, blofi me aktivizimin e kapitenit!

Pas dëmtimit që pësoi në ndeshjen me Partizanin ka pasur shumë pikëpyetje për gatishmërinë e kapitenit të Kukësit, Agim Ibarimi në transfertën e Durrësit ndaj Teutës.

Gjithë situata e përgatitur gjatë javës, ku Ibraimi shikohej jashtë fushe, rezultoi blof, pasi ai e luajti të plotë ndeshjen e së premtes.

Duke parë rëndësinë e ndeshjes, mësohet se kapiteni Ibraimi ka vendosur të sakrifikojë duke luajtur me probleme në kavilje dhe misionin e përmbylli me sukses.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat