Realizon Havertz, Chelsea në epërsi kundër Evertonit

Futboll

Realizon Havertz, Chelsea në epërsi kundër Evertonit

Më: 8 mars 2021 Në ora: 19:43
Kai Havertz

Chelsea ka kaluar në epërsi kundër Evertonit, ndeshje që është duke u zhvilluar në “Stamford Bridge”.

Ishte mesfushori Kai Havertz që realizoi për shifrat 1 – 0.

Pas një asistimi të Marcos Alonson, gjermani gjuajti dhe pas një devijimi nga mbrojtja, topi hyrë në portë.

“Blutë” e Londrës janë tani në epërsinë e një goli edhe pse ndeshja është mjaftë e baraspeshuar.

Për më shumë shikojeni golin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat