Istogu – A&N, ja formacionet

Futboll

Istogu – A&N, ja formacionet

Më: 18 mars 2021 Në ora: 12:41
Istogu – A&N, ja formacionet

Kanë mbetur edhe dy ndeshje çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll për t’u mësuar gjysmëfinalistët e këtij sezonit.

Sot në program janë dy ndeshje ku vëmendja kryesore pritet të jetë në Mitrovicë aty ku Trepça ’89 e pret Llapin.

Këto dy skuadra janë përgatitur maksimalisht, ndërsa gjithë vëmendjen e kanë vetën në Kupën e Kosovës, pasi në kampionat janë shumë prapa.

Interesant pritet të jetë edhe në Istog ku skuadra me po të njëjtin emër e pret ekipin prizrenas, A&N.

Njëra nga këto dyja do t’i bashkohet Dukagjinit, duke bërë që dy nga gjysmëfinalistët të jenë nga Liga e Parë.

Të dy ndeshjet startojnë ne ora 13:00 dhe transmetohet direkt në ‘Art Sport’.

13:00 Istogu – A&N  

Istogu: Hajrizi, Ft. Rexhaj, Ademaj, Alushaj, Jahaj, Kurteshi, Stephane, Neziri, Olivier, Çeta, Fl. Rexhaj

A&N: Biraj, Kocev, Sylejmani, Kollani, Morina, Zeqaj, Maloku, Hyseni, Elezaj, Mustafa, Lila.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat