Koeman dhe Laporta do të takohen javën e ardhshme

Futboll

Koeman dhe Laporta do të takohen javën e ardhshme

Më: 19 mars 2021 Në ora: 16:50
Ronald Koeman dhe Joan Laporta

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, do të takohet javën e ardhshme me presidentin, Joan Laporta.

Sipas “Sports.es”, Ronald Koeman dhe Joan Laporta do të takohen javën e ardhshme dhe do të diskutohet shitja ose blerja e lojtarëve të rinj.

Idea e Laportas është mbështetja tek La Masia dhe Koeman, i cili i ka besuar Ilaix dhe Alejandro Balde, por nuk përjashtohet blerja e lojtarëve të rinj.

Më pas, sipas artikullit thuhet se “të mëdhenjtë” në dhomën e zhveshjes tek Barça, i besojnë Koemanit për të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat