Ballkani kërkon fitore në Mitrovicë

Futboll

Ballkani kërkon fitore në Mitrovicë

Më: 21 mars 2021 Në ora: 11:13
Ballkani kërkon fitore në Mitrovicë

Superliga do të zhvillohet edhe të dielën me dy ndeshje mjaftë interesante të javës së 26-të.

Trepça ’89 që po mbledh pikët e mbijetesës do të jetë nikoqirë i Ballkanit në “Riza Lushta”.

Ishin pikërisht minatorët që ia shënuan humbjen e parë Ballkanit në vjeshtë, kur e mposhtën në atë rikthimin e çmendur nga 0:3 në 4:3.

Ndeshjet tjetër interesante ku do të luhen pikët e mbijetesës është ajo mes Llapit dhe Arbërisë.

Të dy skuadrat janë në pozitë të vështirë dhe pikët iu duhen medoemos, transmeton Olle.

Sot ka pasur të zhvillohet edhe ndeshja Prishtina- Gjilani por është shtyrë për një javë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat