Manchester United e vendos në shitje Anthony Martial

Futboll

Manchester United e vendos në shitje Anthony Martial

Më: 22 mars 2021 Në ora: 16:41
Anthony Martial

Skuadra e Manchester United do të largoj disa futbollistë nga ekipi në merkaton verore.

Sipas “Daily Express”, United e ka vendosur në shitje sulmuesin francez, Anthony Martial.

Solskjaer nuk është i kënaqur me paraqitjet e Martial dhe i ka kërkuar klubit që të gjej një blerës për të.

United janë të hapur për të dëgjuar oferta për Martialin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat