Messi, eja në klubin tonë dhe bëjë ëndrrat realitet

Futboll

Messi, eja në klubin tonë dhe bëjë ëndrrat realitet

Më: 1 prill 2021 Në ora: 13:21
Messi, eja në klubin tonë dhe bëjë ëndrrat realitet

Përmes një postimi në llogarinë e tyre në tuitter, klubi i Kadizit, ka bërë një shaka për ditën botërore të ‘gënjeshtrës’.

Ata kanë postuar një fotografi të Lionel Mesit, i cili shihet i veshur në fanellën e tyre.

“Eja dhe bëji realitet ëndrrat e tua, Leo”, ka qenë mbishkrimi i tyre në fotografinë e postuar.

Argjentinasi është duke vendosur për të ardhmen e tij këtë sezon, prandaj edhe Kadizi ka bërë shaka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat