Tifozja që po i çmend meshkujt

Futboll

Tifozja që po i çmend meshkujt

Më: 6 prill 2021 Në ora: 19:36
Tifozja që po i çmend meshkujt

Tifozja e Milanit në superformë, poston setin fotografik hot dhe i uron fat kuqezinjve!

Modelja italiane, Fabricia Santareli me anë të një seti fotografik fotosh i ka uruar skuadrës së Milanit fat në mbylljen e Serisë A, teksa kuqezinjtë shpresojnë në një mrekulli që të fitojnë kampionatin.

Santareli, e cila punon si modele tek programi “Avanti unaltra”, është një tifozë e flaktë e Milanit.

Image

Ajo herë pas here nuk heziton dhe të motivojë kuqezinjtë me pozat e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat