United është i gatshëm të heqë dorë nga Pogba

Futboll

United është i gatshëm të heqë dorë nga Pogba

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:55
United është i gatshëm të heqë dorë nga Pogba

United gati të sakrifikojë Pogbën për Kulusevskin!

Manchester United mund të ofrojë Paul Pogban për transferimin e mundshëm të Dejan Kulusevski nga Juventus, raporton “Todo Fichajes”.

“Djajtë e Kuq” janë duke e ndjekur talentin e Zonjës së Vjetër që shihet si një opsion në mesin e të shumtëve, si Jadon Sancho dhe Erling Haaland.

Madje United është i gatshëm të heqë dorë nga Pogba për të arritur te Kulusevski.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat