Strasbourg – PSG, formacionet zyrtare

Futboll

Strasbourg – PSG, formacionet zyrtare

Më: 10 prill 2021 Në ora: 16:21
Foto ilustrim

Strasbourg dhe Paris Saint Germain do të përballen në kuadër të xhiros së 32-të të Ligue 1.

Parisi kërkon të mbajë gjallë garën për titullin duke mos lënë shkëputjen e Lille, të cilët befasuan parisienët duke i mposhtur ata në “Parc des Princes".

Për Parisin mungojnë lojtarë të rëndësishëm, Bernat, Diallo, Florenzi, Florenzi, Icardi, Marquinhos, Neymar dhe Verratti nuk janë të gastëm për këtë takim.

Formacionet zyrtare të klubeve:

 Strasbourg: Sels; Guilbert, Koné, Mitrovic, Caci;  Bellegarde, Sissoko, Aholou, Liénard; Thomasson; Diallo

PSG: Keylor Navas; Kehrer, Danilo, Kimpembe, Bakker; Ander Herrera, Paredes, Rafinha; Sarabia, Kean, Mbappé.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat