Lewandowski mungon ndaj PSG-së, Bayerni me disa ndryshime

Futboll

Lewandowski mungon ndaj PSG-së, Bayerni me disa ndryshime

Më: 12 prill 2021 Në ora: 16:45
Robert Lewandowski

Bayern Munchen do të udhëtojë në Paris për tu përballur me skuadrën e Paris Saint Germain në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Siç kishin raportuar mediat gjermane, Lewandowski ishte stërvitur por ende ishte në dyshim për këtë takim.

Sidoqoftë, “Bavarezët” kanë publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri, Hansi Flick.

Lewandowski mungon, bashkë me të edhe Gnabry, Costa, Sule dhe Tolisso.

Më poshtë mund të shihni listën e plotë të Bayern Munchen për takimin me Paris Saint Germain.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat