Arsenal – Fulham, ky është vendimi për Granit Xhakën

Futboll

Arsenal – Fulham, ky është vendimi për Granit Xhakën

Më: 18 prill 2021 Në ora: 14:00
Arsenal – Fulham, ky është vendimi për Granit Xhakën

Arsenali dhe Fulhami kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Topçinjtë janë nikoqir të rivalëve lokal të Fulhamit në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të, takim që do të zhvillohet në Emirates nga ora 14:30

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme, ku te vendasit Granit Xhaka luan titullar.

Arsenal: Ryan; Bellerin, Holding, Gabriel, Xhaka; Elneny, Ceballos; Saka, Smith-Rowe, Martinelli; Lacazette;

Fulham: Areola; Andersen, De Cordova-Reid, Adarabioyo, Calvaeiro, Lemina, Lookman, Maja, Anguissa, Robinson, Aina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat