Penallti në ndeshjen Trepça 89 – Drita

Futboll

Penallti në ndeshjen Trepça 89 – Drita

Më: 18 prill 2021 Në ora: 16:14
Trepça 89 – Drita

Drita ka fituar penallti në minutën e 52’të të takimit në përballje me Trepçën 89.

Pas një ndërhyrje të Pllanës në lojtarin e Dritës, Blakçori, gjyqtari e akordoi penallti për Dritën.

Alidema e mori përsipër dhe realizoi për avantazhin e Dritës.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat