Dalin pamjet, ja si konfrontohen tifozët shqiptar dhe serb në Australi!

Futboll

Dalin pamjet, ja si konfrontohen tifozët shqiptar dhe serb në Australi!

Më: 20 prill 2021 Në ora: 16:55
Ja si konfrontohen tifozët shqiptar dhe serb në Australi!

Ja si konfrontohen tifozët shqiptar dhe serb në Australi!

Tifozët shqiptar përplasen me disa serb në Australi. Shikoni pamjet e sherrit

Një përplasje ka ndodhur mes disa tifozëve shqiptar dhe atyre serb në një ndeshje të Kategorisë së tretë në Australi.

Në ndeshjen North Igëlls-Springvale tifozë të dyja grupimeve u përplasën së bashku teksa shkak dyshohet të jetë bërë provokimet  gjatë ndeshjes. Pamjet janë filmuar nga tifozët dhe janë transmetuar në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat