Fitore e madhe e Trepçës ’89, Muja shënues i dyfishtë 

Futboll

Fitore e madhe e Trepçës ’89, Muja shënues i dyfishtë 

Nga: K.G. Më: 9 maj 2021 Në ora: 16:56
Fitore e madhe e Trepçës ’89, Muja shënues i dyfishtë e madhe e Trepçës ’89, Muja shënues i dyfishtë 

Trepça ’89 nga Mitrovica arkëton tre pikë të mëdha në luftë për të siguruar ekzistencën në elitën e futbollit të Kosovës.

Mitrovicasit si vendas shënuan fitore me rezultat 2:1 ndaj Gjilanit, në takimin e javës së 34-të.

Për Trepçën ’89 shënuan Arbnor Muja (56’ e 68’) dhe për Gjilanin Shend Kelmendi (18’).

Trepça ’89 ngritët në vend të shtatë me 39 pikë dhe Gjilani është në pozitën e katërt me 48 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat