Përfundon takimi, çfarë ndodhi me Koeman?

Futboll

Përfundon takimi, çfarë ndodhi me Koeman?

Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:46
Përfundon takimi, çfarë ndodhi me Koeman?

Përfundon takimi, çfarë ndodhi me Koeman?

Joan Laporta dhe Ronald Koeman kanë drekuar së bashku të enjten në Barcelonë.

Spekulimet janë nga më të ndryshmet se Koeman do të shkarkohet pasi Barcelona e lëshoi titullin e La Ligës nga duart, që tani është në duar të Atletico Madrid.

Pas takimit, Laporta ka folur dhe ka thënë shkurt: “Ishte diçka e mirë. Një takim normal mes presidentit dhe trajnerit”, tha ai për El Chiringuito.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat