Gerrard fiton titullin e parë si trajner

Futboll

Gerrard fiton titullin e parë si trajner

Më: 15 maj 2021 Në ora: 16:37
Gerrard fiton titullin e parë si trajner

Gerrard fiton titullin e parë si trajner!

Ish-lojtari i Liverpoolit, Steven Gerrard ka fituar titullin e Premierligës skoceze me ekipin i tij Rangers, shkruan Insporti.

Ragnger mbyllën sezonin me 102 pikë, pa asnjë humbje, me gjithsej 32 fitore dhe 6 barazime.

Ndryshe, një ndër ëndërrat e parealizuara të Steve ishte edhe ngritja e trofeut të PL me Liverpoolin, por nuk e arriti dot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat