​Ekzekutimi katastrofal i penalltisë nga Bale

Futboll

​Ekzekutimi katastrofal i penalltisë nga Bale

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 19:27
Gareth Bale

Uellsi e ka lëshuar një mundësi ideale për ta thelluar epërsinë ndaj Kombëtares së Turqisë.

Ishte sulmuesi kryesor i skuadrës Gareth Bale ai i cili nuk ia doli që të realizojë në minutën e 61’ dhe atë nga pika e bardhë.

Gjuajtja e Gareth Bale shkoi mbi portë.

Ndiqeni:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat