Pritet ribashkimi me Niko Kovac!

Futboll

Pritet ribashkimi me Niko Kovac!

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 12:38
Pritet ribashkimi me Niko Kovac!

Pritet ribashkimi me Niko Kovac!

Pasi mbylli aventurën me Bayern Munich pas 10 vjetësh, Jerome Boateng është një lojtar i lirë dhe mund ta vazhdojë karrierën e tij në Ligue 1, te skuadra e Monacos.

Klubi nga principata këtë merkato vere do të synojë të përforcojë repartin e prapavijës dhe 32-vjeçari është i preferuari i trajnerit Niko Kovaç, i cili e ka stërvitur futbollistin në kohën kur drejtonte klubin bavarez.

Numri një i stolit francez ka nisur personalisht bisedimet me lojtarin për ta bindur atë të pranojë transferimin në kampionatin francez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat