Objektivi i tij duket se është stoli i Francës

Futboll

Objektivi i tij duket se është stoli i Francës

Më: 9 korrik 2021 Në ora: 18:27
Objektivi i tij duket se është stoli i Francës

Pas lamtumirës nga Real Madrid, Zinedine Zidane ka ndërmend të qëndrojë pushim për një vit para se të kthehet në detyrë.

Objektivi i tij duket se është stoli i Francës.

Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, Noel La Graet, ka konfirmuar Didier Deschamps deri në Botërorin e 2022-shit, më pas Zizou mund të marrë vendin e tij.

Sipas L’Equipe, është shumë e mundshme që pas Kupës së Botës të vijë eksperienca e parë si trajner i kombëtares për Zidane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat