Ferizaj me KEK-un ndahen baras 

Futboll

Ferizaj me KEK-un ndahen baras 

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 18:48
Ferizaj me KEK-un ndahen baras 

Ferizaj dhe KEK-u nga Kastrioti, u ballafaquan mes vete në miqësore në Ferizaj, e cila nuk ‘prodhoi’ gola!

“Ka përfunduar ndeshja e dytë miqësore, ku skuadra jonë ka barazuar me KEK-un pa gola, 0:0. 

Rezultati ishte në plan të dytë, pasi trajneri Visoka ishte më shumë i fokusuar tek forma e futbollistëve, të cilët patën rastin të tregojnë aftësitë e tyre, para fillimit te kampionatit”, njofton KF Ferizaj.

Një miqësore e mirëseardhur për të dy skuadra pr të pa gabimet në secilin repart dhe formën e secilit futbollist.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat