Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Futboll

Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 18:17
Ballkani ndërprenë bashkëpunimin me dy lojtarë

Ballkani nga Theranda ka ndërprerë bashkëpunimin me dy futbollistë. 

Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të Ballkanit.

“Klubi i Ballkanit njofton se ka ndërprerë bashkëpunimin me dy futbollistët e akademisë sonë, Art Abazi dhe Ermir Abazi. 

Dy futbollistët kanë kërkuar që të provojnë një eksperiencë të re për të pasur më shumë mundësi aktivizimi. Klubi e ka kuptuar kërkesën e tyre dhe i ka lënë të lirë. 

Duke i falënderuar për kontributin e dhënë, ju urojmë suksese dy djemve.

Dera e Ballkanit do të jetë për herë e hapur për djemtë tanë. Na priftë e mbara Suharekë”, njofton KF Ballkani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat