Zhgënjehet gruaja e lojtarit të Argjentinës

Futboll

Zhgënjehet gruaja e lojtarit të Argjentinës

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 18:24
Zhgënjehet gruaja e lojtarit të Argjentinës

Argjentina arriti të fitonte trofeun e Kupës së Amerikës dhe festa e madhe për shkak se Lionel Mesi fitoi trofeun e parë me Kombëtaren. Të gjithë futbollistët kanë vrapuar te “pleshti” për t’iu gëzuar këtij suksesi.

Lidhja e lojtarëve me yllin e Barcelonës është aq e ngushtë ku sakrificë nuk bëri vetëm portieri i Argjentinës që nuk shkoi për të parë fëmijën e tij teksa lindte dhe t’i gjendej pranë gruas.

Nga ana tjetër është Marcos Acuna që ka fshirë foton familjare nga telefoni dhe ka vendosur atë me Lionel Mesin.

“Marcos ka fshirë foton tonë familjare nga pjesa e pasme e telefonit dhe e zëvendësoi atë me një fotografi që ka me Lionel Mesin”, tha e zhgënjyer gruaja e Acunas.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat