Vllaznia ndanë rrugët me mesfushorin

Futboll

Vllaznia ndanë rrugët me mesfushorin

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:22
Vllaznia ndanë rrugët me mesfushorin

Mesfushori Millosh Kaleziç është i larguari i radhës pas eliminimit të Vllaznisë nga Liga e Konferencës.

Ashtu si Eni Imamit dhe Haris Dilaveri, që u përfundoi kontrata me klubin shkodran dhe nuk kanë gjetur marrëveshje për rinovim, me mesfushorin malazez.

Lajmi për “divorcing” me Kaleziç, klubi e ka konfirmuar nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, duke e falenderuar mesfushorin, për kontributin e dhënë në gjysmën e dytë të sezonit.

Njoftimi i klubit të Vllaznisë:

KF Vllaznia bën të ditur se ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Milos Kaleziç.

KF Vllaznia e falenderon lojtarin për kontributin e dhënë për skuadrën tonë gjatë gjysmës së dytë të sezonit të kaluar si dhe në fitimin e trofeut të Kupës së Shqipërisë, e po ashtu edhe në ndeshjet e Kupave të Europës dhe i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme.
Faleminderit Milos Kaleziç!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat