Ballkani ‘shkatërron’ skuadrën turke

Futboll

Ballkani ‘shkatërron’ skuadrën turke

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 19:40
Ballkani ‘shkatërron’ skuadrën turke

Portokallinjët e kanë dominuar plotësisht skuadrën turke, duke përmbyllur ndeshjen me rezultat prej 6:0.

Në këtë ndeshje ka shënuar dy golat e parë Albion Rrahmani, apo i njohur ndryshe si “Lewandowski”, ndërsa golin e parë për therandasit e ka arritur edhe Malsor Ajeti.

Kurse, tre konkretizimet tjera i kanë arritur Mevlan Zeka, Blend Baftiu dhe Albin Berisha.

Kjo është ndeshja e dytë miqësore për të besuarit e Bekim Isufit, ku në ndeshjen e parë kanë barazuar ndaj Kayserisporit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat