Juventusi është një hap larg yllit të La Liga-s

Futboll

Juventusi është një hap larg yllit të La Liga-s

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 12:46
Allegri

Miralem Pjanic është gjithmonë dhe më afër kthimit tek Juventus.

Sipas Mundo Deportivo, përjashtimi nga miqësorja e luajtur dje nga Barcelona kundër Salzburg ka qenë sinjali i fundit që mesfushori boshnjak është tashmë jashtë planeve të Koeman.

Në ditët e kaluara, menaxheri Ramadani duket se është takuar me drejtuesit e bardhezinjve dhe ka folur në telefon me ata të Barcelona-s për të mbyllur operacionin.

Ka shumë mundësi që Trofeu Gamper i së dielës mes Barçës dhe Juventus do të jetë rasti për arritur marrëveshjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat