Sadriu dhe Rexhepi huazohen te Skënderbeu i Korçës

Futboll

Sadriu dhe Rexhepi huazohen te Skënderbeu i Korçës

Më: 7 gusht 2021 Në ora: 19:03
Leard Sadriu

Portieri dhe mbrojtësi do të luajnë sërish në kampionatin shqiptarë me formulën e huazimit.

“KF Shkëndija konfirmon marrëveshjen me KF Skënderbeun e Korçës për huazimin e dy futbollistëve. 

Portieri Bekim Rexhepi dhe mbrojtësi kosovar Leard Sadriu ashtu si sezonin e shkuar, edhe në kampanjën e re do të jenë pjesë e skuadrës korçare.

Duke qenë se gjetën mirë veten në huazimin paraprak, dy kryesitë kanë vlerësuar se bashkëpunimi mund të vazhdojë edhe për sezonin e ri. 

KF Shkëndija u uron shumë sukses dy futbollistëve në sezonin e ri me fanellën e Skënderbeut”, njofton KF Shkëndija.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat