KF Llapi: E mbyllim para kohe bashkëpunimin me Avdullin!

Futboll

KF Llapi: E mbyllim para kohe bashkëpunimin me Avdullin!

Nga: K.G. Më: 12 gusht 2021 Në ora: 18:16
KF Llapi: E mbyllim para kohe bashkëpunimin me Avdullin!

Skuadra e  futbollit Llapi nga Podujeva ndanë rrugët me Qlirim Avdullin.

Llapjanët japin edhe arsyen e ndërprerjes së bashkëpunimit të parakohshme me futbollistin.

“E mbyllim para kohe bashkëpunimin me Avdullin!

KF Llapi përmes kësaj shkrese njofton opinionin futbolldashës se ka mbyllur para kohe bashkëpunimin me futbollistin Qlirim Avdulli.

Mbrojtësi i krahut të majtë nuk ishte i kënaqur me hapësirën e ofruar tek ne dhe klubi nuk i garanton minutazhë asnjë futbollisti andaj nuk e ka penguar që të shkoj diku tjetër.

Bashkëpunimi është mbyllur me marrëveshje ndërmjet dy palëve, klubit dhe futbollistit”, njofton KF Llapi, fitues i Kupës së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat