Ronaldo me top rrëzon në tokë pjestarin e sigurimit!

Futboll

Ronaldo me top rrëzon në tokë pjestarin e sigurimit!

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 22:01
Ronaldo me top rrëzon në tokë pjestarin e sigurimit!

Cristiano Ronaldo është rikthyer të luajë në Champions League me Manchester United, të cilët janë duke luajtur kundër Young Boys.

Megjithatë përpara fillimit të takimit ylli portugez është bërë protagonist i një episodi të cilin do të kishte dashur ta shmangte.

Gjatë kryerjes së nxehjes, një prejt topave të gjuajtur prej tij godet një nga punonjësit e sigurisë në stadium.

Goditja ishte e fuqishme dhe menjëherë është bashkuar edhe stafi mjekësor për t’i ardhur në ndihmë.

5 herë fituesi i Topit të Artë ka kapërcyer barrierat e fushës dhe ka shkuar të shohë nga afër gjendjen shëndetësore të punonjësit të sigurisë që u godit nga topi i gjuajtur prej tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat