Ronaldo reagon menjëherë pas disfatës në Zvicër

Futboll

Ronaldo reagon menjëherë pas disfatës në Zvicër

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 23:35
Ronaldo reagon menjëherë pas disfatës në Zvicër

Ylli i Manchester Utd, Cristiano Ronaldo ka reaguar pas humbjes befasuese nga Young Boys në Bernë të Zvicrës.

Portugezi realizoi ndaj klubit zviceran, por në fund skuadra vendase arkëtoi pikët e plota duke fituar me rezultat 2:1.

Së fundmi, CR7 përmes një postimi në “Facebook”, shkroi se duhet fokusuar në ndeshjen e radhës.

“Nuk ishte rezultati që donim, por tani është koha të rikthehemi mirë dhe të fokusohemi në ndeshjen e radhës”, shkroi Ronaldo.

Ndërkohë, portugezi në këtë ndeshje barazoi rekordin e legjendës së Real Madridit, Iker Kasilas, për më shumë paraqitje në Champions League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat