​Fillojnë ndeshjet e mbetura në Ligën e Evropës

Futboll

​Fillojnë ndeshjet e mbetura në Ligën e Evropës

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 21:08
Foto ilustrim

Kanë përfunduar gjysma e ndeshjeve të programit të sotëm në Ligën e Evropës, kurse me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohen ndeshjet e mbetura të fazës së grupeve të kësaj gare.

Ndër ndeshjet më të mira që do të fillojnë nga ora 21:00 do të jetë ajo mes skuadrës angleze Leicester City dhe asaj italiane Napoli, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Rangers e Lyon, ku pritet debutimi i Xherdan Shaqirit për mysafirët në Ligën e Evropës.

Ndeshjet e programit të orës 21:00 në Ligën e Kampionëve i gjeni më poshtë:

Grupi A

21:00 Brondby - Sparta Prague

21:00 Rangers - Lyon

Grupi B

21:00 Monaco - Sturm Graz

21:00 PSV Eindhoven - Real Sociedad

Grupi C

21:00 Leicester City - Napoli

Grupi D

21:00 Eintracht Frankfurt - Fenerbahçe

21:00 Olympiacos - Royal Antwerp 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat