Muçi nuk ndalet te Legia Varshava

Futboll

Muçi nuk ndalet te Legia Varshava

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 18:39
Muçi nuk ndalet te Legia Varshava

Sërish ai! Shqiptari Ernest Muçi nuk ndalet te Legia Varshava, teksa sot ka realizuar në kampionat ndaj Gornik Leczna.

Sulmuesi i rritur te Tirana dhe pjesë e U-21 të Shqipërisë por edhe kombëtares së madhe, ka gjetur rrjetën pas një aksioni në goditje dënimi, teksa mes shumë këmbëve, Muçi ka depërtuar dhe shënuar.

Nëse nuk do të ishte gol arbitri do të kishte akorduar penallti për prekje me dorë nga kundërshtari.

Por, sulmuesi kuqezi është “zhdukur” brenda zone...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat