Grezda lumturohet me formën e Dakut: Bravo, djali im i dashur

Futboll

Grezda lumturohet me formën e Dakut: Bravo, djali im i dashur

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 00:36
Eros Grezda

utbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda ka dërguar mesazh për sulmuesin e Kosovës, Mirlind Daku.

Daku ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme, ku hyri si inkuadrues duke shënuar dy herë për t’i sjellë fitoren Osijekut.

Kësaj i është gëzuar edhe ish bashkëlojtari, Eros Grezda dhe këtë e bëri të ditur përmes një story në rrjetin social, Facebook.

Grezda publikoi golin e Dakut me kokë dhe shkroi: Bravo, djali jem i dashur.

Ndërkohë, dyshja kanë ndërtuar miqësi të mirë për disa muaj sa ishin bashkë te klubi kroat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat