Kante do të humbasë përballjen e Chelseat

Futboll

Kante do të humbasë përballjen e Chelseat

Më: 28 shtator 2021 Në ora: 18:09
Kante do të humbasë përballjen e Chelseat

N’Golo Kante do të humbasë përballjen e Chelseat në Ligën e Kampionëve kundër Juventusit të mërkurën mbrëma, për shkak se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet trajneri Thomas Tuchel, në konferencë për media, para ndeshjes kundër Juventusit,

“N’Golo Kante ka rezultuar pozitiv me Covid-19, teksa Christian Pulisic, Reece James dhe Mason Mount do të mungojnë për shkak të lëndimeve”, ka thënë Tuchel.

Një lajm i keq për kampionin në fuqi të Evropës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat