Kush janë favoritët për fitimin e çmimit të madh?

Futboll

Kush janë favoritët për fitimin e çmimit të madh?

Më: 14 tetor 2021 Në ora: 11:36
Kush janë favoritët për fitimin e çmimit të madh?

Lista e kandidatëve për fitimin e “Topit të Artë” është mjaft e gjatë.

Janë 30 lojtarë të cilët garojnë për çmimin prestigjioz që jepet në fund të nëntorit.

Shumë emra qarkullojnë si fitues potencialë, por kompanitë e basteve duket se e kanë të qartë se cili është favoriti numër një. Në krye të listës qëndron Lionel Messi.

Argjentinasi shihet si favoriti numër një, teksa suksesi i tij kuotohet me vetëm 1.3.

Levandovski është në vendin e dytë me një koeficient 6.0, teksa në vendin e tretë është Zhorzhinjo me një koeficient 7.5.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat