Dani Alves zbarkon në Barcelonë, a po rikthehet?

Futboll

Dani Alves zbarkon në Barcelonë, a po rikthehet?

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 00:25
Dani Alves

Mbrojtësi brazilian u largua nga Sao Paulo, skuadra e tij e fundit, dhe nuk arriti përfundimisht një marrëveshje me Flamengo , kështu që Dani Alves është ende pa një ekip.

Edhe pse vetë kampioni olimpik njoftoi se nuk do të luajë deri në fund të vitit, ardhja e tij në Barcelonë ka ngjallur interesin e tifozëve katalanas për situatën e tij.

Alves ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij personale të Instagramit duke pirë kafe me mesazhin “Bom dia”, “Mirmëngjes”.

Rikthimi i tij te Barcelona përjashtohet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dani Alves (@danialves)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat