Giroud: Kisha kohë që e prisja këtë moment

Futboll

Giroud: Kisha kohë që e prisja këtë moment

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 23:52
Giroud: Kisha kohë që e prisja këtë moment

Olivier Giroud ka folur pas fitores së madhe të Milan-it kundër Verona-s.

“E kam pritur për shumë kohë këtë moment. Më mungonte kompeticioni.

Në pjesën e parë nuk kemi bërë mirë, por reagimi ka qenë i rëndëishëm”, ka thënë kampioni i botës për DAZN.

“Nuk ndihem akoma në 100%, por po përmirësohem dhe ndihem më i lirë.

Kjo fitore është një gëzim, pres me padurim të festoj me shokët e mi të skuadrës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat