Problemet në martesë, Icardi mungon sërish në stërvitje

Futboll

Problemet në martesë, Icardi mungon sërish në stërvitje

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 18:28
Mauro Icardi

Mauro Icardi ka munguar sërish në stërvitjen e PSG -së në Camp de Loges para ndeshjes së tyre kundër RB Leipzig në Ligën e Kampionëve të martën, 19 tetor në Parc des Princes.

Klubi parisien konfirmoi se argjentinasi humbi stërvitjen e së dielës për arsye personale, që besohet se ka të bëjë me problemet martesore me gruan e tij, Wanda Naran.

Mendohet se Icardi fluturoi në Milano për të parë partneren e tij pasi raportohet se e tradhtoi. Mungesa e tij do të thotë se ai do të humbasë ndeshjen e tyre në Ligën e Kampionëve.

Sergio Ramos gjithashtu ka humbur stërvitjen të hënën në mëngjes ndërsa vazhdon rehabilitimin e tij nga lëndimi

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat