Icardi lë pas problemet me bashkëshorten, i rikthehet stërvitjes

Futboll

Icardi lë pas problemet me bashkëshorten, i rikthehet stërvitjes

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 20:09
Mauro Icardi

Mauro Icardi është rikthyer në stërvitje me PSG, raporton Sport Mediaset.

Sulmuesi argjentinas nuk ishte as në fushë dhe as në stol për ndeshjen e Champions League kundër Leipzig për shkak të problemeve me bashkëshorten e tij Wanda Nara.

Shkak u bë tradhëtia e sulmuesit me aktoren,Eugenia China Suarez.

Megjithatë, Icardi duket se është pajtuar me Wandan dhe është i gatëshëm për Pochettinon. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat