Milani me dy mungesa të mëdha

Futboll

Milani me dy mungesa të mëdha

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 16:03
Milani me dy mungesa të mëdha

Milani me dy mungesa të mëdha!

Milani do të ketë një ndeshje mjaft të vështirë mbrëmjen e nesërme aty ku do të përballet në transfertë me Bolonjën.

Kuqezinjtë vijnë pas disfatës së tretë në Champions, por si vendi i dytë në kampionat dhe skuadra e Piolit do të kërkojë medoemos vazhdimësinë.

Në konferencën për shtyp, Stefano Pioli foli për gjendjen e skuadrës duke konfirmuar dy mungesa, atë të Ante Rebiç dhe Frank Kessie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat