Donnarumma i pakënaqur te PSG

Futboll

Donnarumma i pakënaqur te PSG

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 17:58
Donnarumma

Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga Paris Saint-Germain.

Portieri italian u transferua gjatë kësaj vere te klubi francez por është i pakënaqur me situatën e tij.

Donnarumma ka luajtur 360 minuta në ligë këtë sezon teksa ka vetëm një ndeshje në Champions League.

Kjo ka bërë që lojtari të mendoj largimin në janar edhe pse Donnarumma ka kontratë me parisienët deri në vitin 2026. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat