Arsenal kërkon tre pikë me çdo kusht

Futboll

Arsenal kërkon tre pikë me çdo kusht

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 20:08
Arsenal kërkon tre pikë me çdo kusht

Të gjithë janë në pritje të sfidës mes Arsenalit dhe Aston Villës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00 në “Emirates Stadium”.

Të dy skuadrat në dy ndeshjet e fundit nuk kanë shënuar fitore, teksa sonte do të synojnë pikët e plota.

“Topçinjtë” vijnë pas barazimeve me Brightonin dhe Crystal Palace, kurse “Luanët” pas humbjeve nga Tottenhami dhe Wolvesi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat