Kukësi kap kreun

Futboll

Kukësi kap kreun

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:51
Kukësi kap kreun

Kukësi ka marrë një fitore të rëndësishme në javën e gjashtë të kampionatit.

Verilindorët, në fakt, kanë mundur 2-0 në shtëpi Vllazninë dhe kanë kapur Teutën dhe Tiranën në kraun e renditjes, me bardheblutë që kanë një ndeshje për të luajtur.

Sfida është vendosur nga dy perla.

Taipi, në minutën e 29-të të pjesës së parë, ka zhbllokuar takimin me një goditje të frikshme nga distanca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat