Dy golat erdhën nga talentet e të kaltërve

Futboll

Dy golat erdhën nga talentet e të kaltërve

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 15:55
Dy golat erdhën nga talentet e të kaltërve

Dy golat erdhën nga talentet e të kaltërve, te Southampton janë të lumtur: Chelsea, do t’i mbajmë ne përgjithmonë, në rregull?

Dy golat e shënuara nga Southampton në ndeshjen e djeshme ndaj Burnley kanë ardhur nga akademia e Chelsea. Livramento dhe Armando Broja kanë gjetur rrjetën duke entuziazmuar tifozët me formën e tyre.

Ndërkohë “Saints Live” ka reaguar nëpërmjet një postimi që ka marrë pëlqimin e gjerë të mbështetësve së Southampton me një reagim mes batutës për Chelsea-n:

“Do t’i mbajmë ne këta lojtarë përgjithmonë, në rregull?”, ishte postimi ku në foto është festimi i Brojës dhe Livramentos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat